Tarkan’dan sonra bir Türk sanatçı daha Dünya Listelerinde!!!

Ersin Faikzade Ortadogu Barışı icin Dünyaca ünlü İranlı Sanatçı Sattar ile Türkce Farsca SİMİN BARİ SARKISINA düet yaptı. Amerikan radyolarında yer alan sarkı en cok istek alanlardan secildi, Türkler olarak destek olmak icin sadece siteye girip ”like”demek yeterli. Ayrıca linkten sarkı ücretsiz indirilip dinlenebiliyor.

Sattar Ortadogu müziginin son 40 yılına damga vurmus İran’ın efsane sanatcısıdır ve 20 yıldır Los Angeles’te ikamet etmektedir.

Amerikan VOA tv’de canlı yayına katılan Orta dogunun idol ismi Sattar, Ersin Faikzade’nin insanlık için yaptıgı projeleri, hayır konserleri ve annesinin o kücük yasta iken hastalanıp yatağa mahkum olmasına dair çok icten açıklamalar yaptı. Ersin Faikzade’nin büyük bir yetenek ve insanlığa kendisini ve sanatını adayan nadir bir sanatçı oldugunu dile getirdi. Sattar, Ersin Faikzade’yi destekledigim icin cok mutluyum diyerek sozlerini tamamladı. İran’da ve Amerika’da bir cok radyo SİMİN BARİ düetini yayımlamakta.

info: http://www.radiojavan.com/mp3s/mp3/Sattar-Ersin-Simin-Bari

Ersin Faikzade hakkında detaylı bilgi için BURAYA tıklayınız…

2 Comments

 • nadir akad
  24 Kasım 2011

  Ersin Faikzade Türkiye nin son donemde yetistirdigi gurur duyacagı bir sanatcı.
  yurt dısında insanlık elcisi olarak kabul gormek herkesin harcı degil.bu calısmaları icin gonulden tebrik ediyor ve düetinin basarısını ayakta alkıslıyorum.

 • meryem sazenin
  14 Haziran 2012

  ersin faikzade tüm iran da suanda en cok konusalan sanatcıdır.