Özel Günlerinizi Anlamlaştıran Hediyeler

Özel günlerin belki de en anlamlılarından biri olan öğretmenler günü yaklaşıyor. Sizler için çok kıymetli öğretmenlerinize yine sizleri hatırlatacak en güzel hediyeleri seçmeye şimdiden başlamış olabilirsiniz. Aslında klasikmiş hediyelerin iyisi ya da kötü kötüsü olmaz derler. Tabiki böyle kıymetli insanları hatırlamak yeterlidir. Fakat alacağınız hediye için alternatifler aradığınız şu günlerde, size zamana uygun, teknolojiyi yakalamış, özgün ve kişiye özel bir kaç önerimiz var. Seçeceğiniz öğretmenler günü hediyeleri aslında biraz sizi, biraz da öğretmeninizi yansıtır. Böyle bakıldığında ise en çok tercih edilen ürünler, imzalı ya da fotoğraf baskılı olanlardır.

Yüzlerce Çeşit Hediye Alternatifi

Bu tarz ürünler arasında öğretmene hediye olarak ilk akla gelen kalem olabilir. Tasarım olarak özelleştirilerek satılan kalemler sürekli kullanılabilecek ve sizi hatırlatacaktır. Örneğin tam üzerinde öğretmeninizin isim ve soy isminin baş harflerinin olduğu dolma kalem ve kalem setleri, yine simlerle ya da baskı yoluyla italik şekilde isim yazılmış kalemler tercih edilebilir. Bunun yanı sıra hediye alternatiflerinizi biraz genişletip ahşap foto baskılı çerçeveler, fotoğraf baskılı kupalar, öğretmenler günü ile alakalı karikatürlü kupalar, bayan öğretmenler için canlı minyatür bahçe, İngilizce öğretmenine özel isim yazılı yastık, yılın öğretmeni oscar ödülü, yılın öğretmeni plaketi, özel baskılı matematik saati, öğretmene mesajlı akrilik plaket, öğretmene özel üzeri yazılı ahşap çerçeve, teşekkürler öğretmenim kitabı, isimli periyodik cetvel baskılı tişört, çerçeveli yılın öğretmeni sertifikası, öğretmenlere özel baskılı puzzle çikolata gibi hediyeler seçebilirsiniz. Öğretmeninizin hobilerini biliyorsanız bunlara yönelik hediyelerde yapabilirsiniz. Örneğin isim yazılı tavla, imzalı ya da isim yazılı satranç bu yönde seçimler olabilir.

Hızlı Kargo Ve Güvenli Alışverişin Adresi

Sadece öğretmenler günü değil tüm özel günleriniz için, sizin için özel olan kişiler için tüm bu ürünleri ve daha da fazlasını hediyesepeti.com online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. Üstelik çeşitli indirim ve kampanyalar ile istediğiniz ürünü daha uyguna alabilirsiniz. Hepsine uygun ödeme seçenekleri ile ve taksit imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve güvenli alışveriş ile hediyelerinizi sorunsuz şekilde alabilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

No Comments