Bu hafta yine şehrin karmaşasından biraz uzaklaşalım; doğa sporları ve restoran keyfini bir arada sunan Titus Feronia Doğa Sporları Klübü tesisinden bahsedelim dedim. Tesis, Urla – Demircili Köyü Karayolu’nun 13. kilometresinde 60 dönümlük bir arazi üzerinde faaliyet gösteriyor. Tesise ulaşım detaylı bir tarif gerektiriyor ki bunu web sitelerinde görebilirsiniz.


Tesiste paintball sahası, off-road parkuru ve 6 metre yüksekliğinde bir yapay tırmanma duvarı bulunuyor. Tesiste bulunan ATV, arazi tipi go-cart aracı, jeep, motorsiklet ve dağ bisikleti adrenalin ve macera tutkunlarına hitap ediyor. Mekan, tırmanma duvarı, paintball ve off-road turnuvalarına, şirketlere ve özel gruplara mahsus takım oyunları ve outdoor training aktivitelerine ev sahipliği yapıyor. Yaz döneminde çocuklara yönelik tenis, yüzme, okçuluk, müzik, satranç, basketbol, voleybol ve motorsiklet eğitim kampları düzenleniyor. Mekanda ahşap evler veya çadırda konaklama imkanı mevcut.

Tesiste çimlik alanda hoş bir kahvaltı ve kebap restoranı da bulunuyor. Bahar ayları için bahçesi son derece keyifli. Kahvaltısı doğal lezzetlerden oluşuyor, kişi başı 15 TL gibi bir ücret ödüyorsunuz. Kuru patlıcan ve biber dolması, içli köfte, meyhane pilavı spesiyel ara sıcakları. Tuzda tavuk ve testi kebabi da dahil olmak üzere zengin bir kebap menüsü bulunuyor. Kişi başı 35-40 TL’ye ise tam tekmil bir ziyafet çekilebilir.

Türlü doğa ve spor aktivitesi, harika lezzetleri, ortamı, son derece ilgili ve güleryüzlü çalışanları ve işletmecisi ile dört dörtlük bir mekan.

Adres: Narlıbahçe Mevkii No.5 Yağcılar Köyü, Urla – İzmir
Tel: (232) 764 82 00
Web: www.titusferonia.com
www.titusgurme.com/

Editor

No Comments